100kVA/100 kV testovacia frekvencia PD testovací systém
Model: HYJF -100 KVA/100KV Power Frekvencia PD testovací systém
PD menej ako alebo rovná 2pc
Úvod produktu
HYJF -100 KVA/100KV Power Frekvencia PD testovací systém predstavuje:
Tento testovací systém sa používa hlavne pre niektoré elektrické produkty pod úrovňou napätia 35 kV, ako sú transformátory, výkonové transformátory, vysokorovné ističe, káblové príslušenstvo a ďalšie testovacie produkty pre odpor napätia napätia výkonu, test čiastočného vypúšťania a test vedeckého výskumu .
Parameter produktu
Pracovný stav
Výška územia: menej alebo rovná 1 000 m
Teplota okolitého: -20 Stupeň -+40 Stupeň
Relatívna vlhkosť vzduchu: menšia alebo rovná 90% (25 stupňov)
Krivé napájacie napätie je skutočná sínusová vlna a rýchlosť skreslenia vlny je<3%
Nastavte spoľahlivý bod uzemnenia s uzemňovacím odporom<0.5Ω
Umiestnenie inštalácie: V interiéri
HYjf-100 kva/100 kV zložené zariadenie
Ydj -100 kva/100kv non-PD test Test transformátor 1 set
Tcjht -100 kva/0,38/0-0.42 regulátor napätia 1 set 1
Frc -1000 pf/100kV spojovacie kondenzátor 1set
DZ 100-1.0/2 Ochranný odpor 1 set
TCJH -100 kva ovládač (manuálne) 1 set
HYLBQ -100/0,4 napájací filter 1 set
HYJF -2000 b Tester čiastočného výboja 1 set
Sada káblov a príslušenstva 1
Model: ydj -100/100 Non-PD Test Transformer
Štrukturálny typ: Izolovaný typ valca
Počet fáz: jedno fáza
Frekvencia: 50 Hz
Menovacia kapacita: 100 kVA
Menené vstupné napätie: 0,4 kV
Menovitý vstupný prúd: 250A
Menovité výstupné napätie: 100 kV
Menovitý výstupný prúd: 1A
Rýchlosť skreslenia vlny výstupu: menej alebo rovná 3%
Frekvencia výkonu vydrží úroveň napätia: 82,5 kV/1 min.
Lokálny výtok: menej alebo rovný 2pc pri menovitom napätí,
Metóda chladenia: Olejové vyberanie
Štruktúra: Izolačná škrupina je zranená pomocou epoxidového skleneného drôtu
Zvýšenie teploty: <45 000
Impedančné napätie: <10%
Prúd bez zaťaženia: <5%